Як вибрати стабілізатор напруги

Наше життя вже просто неможливе без великої кількості електроприладів. Але найчастіше ми живемо в будинках, електропостачання яких знаходиться в жалюгідному стані, а електромережі не витримують напруги увымкнених приладів. Крім того, постачальники електроенергії більше думають про свій прибуток, ніж про вкладення грошей в оновлення мереж. Все це виливається або в перебої з електрикою, особливо в пікові години споживання, або в стрибки напруги, які призводять до сумних наслідків. Побутова техніка, навіть найкраща, не витримує таких стрибків і виходить з ладу, найчастіше без найменшої надії на відновлення. А це тисячні збитки, а також стрес, наслідки якого не можна обчислити в грошовому еквіваленті.


Тому дбайливий господар повинен заздалегідь подбати про те, щоб захистити електроприлади в квартирі або будинку від перепадів напруги, які можуть привести до виходу техніки з ладу. Можна піти різними шляхами, але краще відразу убезпечити всю житлову площу, а не тільки окремі прилади. Для цього можна використовувати стабілізатор напруги. Як його вибрати?
Перше, на що варто звертати увагу - потужність передбачуваного навантаження. Тобто потрібно вирахувати загальну потужність всієї побтової техніки в будинку і брати прилад, який її покриє. Не варто захоплюватися занадто потужними стабілізаторами, вони коштують дуже дорого, але не будуть використані повною мірою.
Далі в залежності від того, яка мережа в будинку, однофазна або трифазна, вибирають і стабілізатор, однофазний або трифазний.

стабілізатор напруги


Часто виникає питання про захист окремих приладів або про покупку загального для всієї квартири. На перший погляд, дешевше обходяться прилади для кожного гаджета, але краще все ж один потужний стабілізатор для всіх. Як варіант, можна виділити окрему мережу для найбільш цінних електроприладів і убезпечити тільки її. Цікаво, що фахівці радять купувати стабілізатор лише в тому випадку, якщо його вартість нижча, ніж вартість приладів, які він буде обслуговувати.
Також потрібно вибрати між настінним і підлоговим приладом. Перший набагато зручніше, займає менше місця, але і коштує дорожче. Другий дешевше, але для нього потрібно більше місця. За функціональністю вони не відрізняються.

стабілізатор напруги


Ми як споживачі, звичайно, повинні вимагати від постачальників електроенергії якісну послугу, але поки щось змінити в цьому напрямку не можемо. Але можемо захистити свою побутову техніку самостійно, купуючи стабілізатор напруги.

Наверх