Як вибрати планшет?

Планшети завоювали величезну популярність на ринку мобільної техніки. Все тому, що зараз сучасні портативні пристрої здатні включати в себе функції і смартфонів, і комп'ютерів, і фотоапаратів, і системи для роботи з документами, і навіть, цілий ігровий комплекс.

планшет

Головні переваги планшетів в порівнянні з ноутбуками, це:

  • Портативність і компактність. Пристрій малогабаритний, легко поміщається в одній руці, займає мало місця, що не викличе складнощів з переміщенням планшета.

  • Автономність. Працювати з планшетом без використання зарядки можна набагато більше ніж з ноутбуком.

  • Зручний сенсорний дисплей. Можна управляти пристроєм без будь-яких додаткових обладнань.

  • Доступна вартість. Планшети за цінами вийдуть набагато дешевші, ніж ноутбуки.

  • А на відміну від смартфона, планшет має велику діагональ екрану, що дозволить повністю використовувати всі можливості мультимедіа. Придбати сучасні планшети за доступною вартості можна тут -https://zhuk.ua/planshety/

Що враховувати при виборі планшета?

Перш за все, необхідно визначитися з тим, для якої мети потрібен планшет. Виходячи з цього, вже можна вибирати діагональ екрану. Наприклад, планшет потрібен дитині для розваг і навчання, значить, підходящим варіантом стане модель з 7-дюймовим екраном. Також цей розмір буде підходити для любителів почитати книги і різні інтернет-сторінки. Пристрій зручно використовувати в руках.

планшет

Якщо ж планшет необхідний для офісної роботи, для виходу в інтернет, для перегляду відеофайлів, то краще вибирати 10 дюймів. Роздільна здатність екрану такого розміру має бути не менше 1920х1280 (FullHD). Це означає, що зображення буде чітким і якісним. Для 7-ми дюймових планшетів має бути не менше 1024x720.

Варто врахувати такі параметри:

  • Дисплей і тип матриці. Вони впливають на якість зображення. IPS гарантує гарну яскравість і перенесення кольорів. TFT трохи відстає за якістю, оснащені ним бюджетні моделі.

  • Процесор. Якщо ви вибираєте планшет для розваг, то від якості процесора буде залежати швидкодія. Також не варто забувати про оперативну пам'ять.

  • Внутрішня пам'ять. Зверніть увагу на обсяг пам'яті, скільки Гб у вас є в розпорядженні. 4 Гб досить скромний обсяг підійде для тих, кому потрібен планшет тільки для роботи з документами. Для мультимедійних можливостей краще вибирати від 8 Гб.

Інтернет-магазин ЖЖУК розповість про особливості кожної моделі, допоможе визначитися з вибором, і швидко доставить ваше замовлення в потрібне місце.

Наверх